Wybieramy konto bankowe

Home / Finanse / Wybieramy konto bankowe
Pierwsze konto w banku

Wybieramy konto bankowe

W obecnych czasach do założenia swojego pierwsze konta bankowego zmuszeni jesteśmy już w trakcie nauki na poziomie liceum / studiów. To tam pobieramy swoje pierwsze stypendia oraz inne świadczenia, które przesyłane są jedynie na konto w banku. Powoduje to pewien dylemat, ponieważ banków oraz ofert kont bankowych na polskim rynku jest bardzo Wiele. Ten artykuł pomoże Ci w wyborze odpowiedniej oferty dla siebie, tak aby konto służyło na długie lata.

Zachęcające oferty banków

Wiele banków kusi nas swoimi ofertami. 90% ofert reklamowanych jest jako darmowe konta bankowe, ale nie koniecznie do końca takie są. Co prawda prowadzenie rachunku i utrzymanie konta jest darmowe i zgodne z reklamą, ale niestety jeżeli nie przeczytamy, że będziemy płacić za kartę, która umożliwia nam wybieranie pieniędzy w bankomatach i ją weźmiemy wraz z kontem to nasze konto stanie się płatne, bo cyklicznie co miesiąc będziemy płacić za kartę w wysokości od 5 do 10 zł.  Aby tego uniknąć należy przeczytać dokładnie zarówno ofertę danego konta, jak i regulamin. Warto przed podpisaniem umowy skonsultować się z konsultantem danego banku (telefonicznie, bądź poprzez czat) aby dopytać wszystkich szczegółów oraz wad danego konta bankowego.

Przeszukiwanie ofert oraz analiza regulaminów dla większości osób wyda się nudna. Dla takich właśnie osób został stworzony ranking kont bankowych, gdzie przedstawione zostały oferty wielu kont wszystkich polskich banków. Praktycznie zawsze najlepsze konto bankowe znajduje się na samej górze rankingu.

ranking kont bankowych

Tego typu strona opisuje wady oraz zalety danej oferty, a przede wszystkim opisuje Warunki jakie należy spełnić, aby móc w pełni darmowo korzystać z konta. Po zapoznaniu się z wszystkimi ofertami i wybraniu ten najbardziej dla nas pasującej, możemy przejść bezpośrednio ze strony do złożenia wniosku o nowe Konto. Dla młodych ludzi poszukujących dobrego i darmowego konta, obecnie najlepszą ofertą jest SMART Konto od SMART Banku. Oferta ta zdobywa pierwsze miejsca w wielu Polskich Rankingach Kont Bankowych. Jeżeli masz jakieś dodatkowe pytania to skieruj je za pomocą komentarza poniżej.

Leave a comment

If you want to share your opinion, leave a comment.

Logged in as . Log out?

You may use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Why ask?